Αποτελέσματα επιλογής βρεφών και νηπίων από ΕΕΤΑΑ

Αποτελέσματα επιλογής βρεφών και νηπίων από ΕΕΤΑΑ
 
Εισάγονται στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Αγίων Αναργύρων – Καματερού, επιπλέον όσων έχουν ήδη ανακοινωθεί, τα κάτωθι βρέφη και νήπια:
 
ΒΡΕΦΗ
 
POCZTA Θάλεια              5ος Βρεφ/κος Σταθμός
Λαβάζος Κωνσταντίνος     5ος Βρεφ/κος Σταθμός
Αυλωνίτη Λυδία                3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Αποστολόπουλος Θωμάς   3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Σαχμπουτζίδης Άρρεν        4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Πενιάς Διονύσιος                4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Τζήμας            Άρρεν          5ος Βρεφ/κος Σταθμός
Τσεντζού Μαρίνα –Νεφέλη 3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Ρίζος Νικόλαος                     3ος Βρεφ/κος Σταθμός
 
ΝΗΠΙΑ
 
Σουσανίδης Κων/νος           4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Ζορμπολής Κων/νος              4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Τσανής Μάριος                      2ος Νηπιακός Σταθμός
Πατσαμανή Αναστασία-
Αφροδίτη                                 2ος Νηπιακός Σταθμός
Τσάμπρα Κλεοπάτρα             4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Χρόνης Δημοσθένης               4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Κορομηλά Ιωάννα                   5ος Βρεφ/κος Σταθμός
Αυλωνίτη Ραφαέλα                  3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Κυριακοπούλου Θεοδώρα        2ος Νηπιακός Σταθμός
Μοιρώτσας Δημήτρης               3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Ρόμπου Στέφανος                     2ος Νηπιακός Σταθμός
Λίπο Μικαέλα                            2ος Νηπιακός Σταθμός
Τσούνου Αγγελική                     4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Νικολαδού Αικατερίνη               5ος Βρεφ/κος Σταθμός
Τσιαπαρά Αικατερίνη                  2ος Νηπιακός Σταθμός
Αλμπάνης Παναγιώτης                2ος Νηπιακός Σταθμός
Τερζάκης ROUCHDI Νικόλας- Νιντάλ 2ος Νηπιακός Σταθμός
Ντόκο   Lavrida                            2ος Νηπιακός Σταθμός
Μαμίνας Δημήτρης                        1ος Καματερού Νηπιακός
Μαμίνα Παναγιώτα                       1ος Καματερού Νηπιακός
Πανταζόπουλος Βασίλειος            1ος Καματερού Νηπιακός
Αλεξίου Μάρθα                               1ος Καματερού Νηπιακός
Μπενάκης Γεώργιος                         3ος Καματερού Νηπιακός
Ρίζος Παναγιώτης                              3ος Βρεφ/κος Σταθμός
Παϊζάκης Γεώργιος                            4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Λάζου Γρηγορία – Ζαχαρούλα          2ος Νηπιακός Σταθμός
Κέντρου Ιωάννα                                 4ος Νηπιακός Σταθμός
Ντιαφλός Ευάγγελος                     1ος Καματερού Νηπιακός
Καραμπέκος Κωνσταντίνος                2ος Νηπιακός Σταθμός
Καραμπέκος Φίλιππος                         2ος Νηπιακός Σταθμός
Ξανθόπουλος Δημήτριος                     4ος Βρεφ/κος Σταθμός
Λιβαθηνού Αικατερίνη                  1ος Καματερού Νηπιακός
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Share this post