ΟΙ ΩΡΕΣ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

1ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 12Α

09.15

2ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 128

09.30

3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΛΥΚΟΣΟΥΡΑΣ & ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ

09.30

4ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΨΑΡΡΩΝ 33

08.45

5ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2-4

10.00

6ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΤΕΡΜΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ

08.30

7ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 204

09.15

8ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΡΤΗΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ

09.45

9ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΨΑΡΡΩΝ 33

08.45

10ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 4

09.00

11ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2-4

10.00

12ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΡΤΗΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ

09.45

1ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 37

09.00

2ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΤΕΡΜΑ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ

08.30

3ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27

08.30

4ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΣΚΟΠΕΛΟΥ 7

09.00

5ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 32 & ΑΛΙΕΝΤΕ

08.30

6ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κ. ΠΑΛΑΜΑ & ΜΙΑΟΥΛΗ

08.30

7ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κ. ΠΑΛΑΜΑ & ΜΙΑΟΥΛΗ

08.30

8ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΙΟΛΟΥ 117

08.00

9ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ & ΛΑΜΙΑΣ

08.30

10ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 32 & ΑΛΙΕΝΤΕ

08.30

11ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27

09.00

12ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΤΕΡΜΑ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ

09.15

 

ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 45

09:00

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ 58

10:00

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 98

08:30

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ 4

08:30

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΑΡΝΗΘΟΣ 1

08:30

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΣΠΑΡΤΗΣ & ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ

08:30

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑ 206

09:00

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 306

08:30

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΑΡΝΗΘΟΣ & ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ

08:30

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 12 & ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

09:00

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΤΕΡΜΑ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ

08:30

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ & ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ

08:15

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27 & ΑΛΑΜΑΝΑΣ

09:00

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ & ΛΑΜΙΑΣ

08:30

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 32

08:45

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΓΟΥΝΑΡΗ & ΜΙΑΟΥΛΗ

08:30

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΤΕΡΜΑ ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ

09:15

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΑΡΟΥ & ΚΑΡΥΣΤΟΥ

08:30

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ & ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ

09.45

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ & ΜΑΝΙΑΚΙΟΥ

09.30

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΙΝΔΟΥ & ΔΑΒΑΚΗ

08.30

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΡΤΗΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

09.00

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ & ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ

09.30

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ&ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

19.30

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΕΛΛΗΣ & ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ

09.00

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΕΡΓΑΜΟΥ

09.00

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΕΡΜΙΟΝΗΣ 4

09.00

ΛΥΚΕΙΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΣΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΓΟΥ

09.00

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΠΙΝΔΟΥ & ΔΑΒΑΚΗ

09.00

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ

09.30

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 277

09.30

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΣΥΡΟΥ & ΠΑΠΑΓΟΥ

19.30

1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ & ΣΗΤΕΙΑΣ

10.00

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΘ. ΔΙΑΚΟΥ & ΕΛΛΗΣ

09.00

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΕΡΓΑΜΟΥ & ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

09.30

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Π. ΜΕΛΑ &

09.30

 

Share this post